YHDISTYS – Liedon Vihreät ry.


.

Tervetuloa mukaan rakentamaan tasa-arvoista, koulutusmyönteistä ja tulevaisuuteen katsovaa kuntaa!
Järjestämme monenlaisia tapahtumia poliittisista keskustelutilaisuuksista ja retkistä vapaamuotoisiin illanviettoihin.
Ota yhteyttä jäsenvastaavaamme ja lähde tutustumaan toimintaamme – meille on helppo tulla!

.

Hallitus vuonna 2021

Puheenjohtaja: Ville Savonlahti, ville.savonlahti@lieto.fi
Varapuheenjohtaja: Heidi Tuimala, heidi.tuimala@gmail.com
Sihteeri: Vappu Nieminen-Pihala, vappu.nieminen-pihala@lieto.fi
Taloudenhoitaja: Jussi Lehtonen, jussi.lehtonen@lieto.fi
Jäsenvastaava:
Marko Lindberg, marko.lindberg@lieto.fi
Lotta Salminen, lottakaisa.salminen@gmail.com

Yhdistyksen yhdenvertaisuusvastaava ja häirintäyhdyshenkilö: Jennifer Stanger, jennifer.stanger@gmail.com

Jäsenrekisterin tietosuojaseloste (toukokuu 2018)